Sustainers serga.

Verrucous psoriaze, med acanthosis, parakeratosis, inter- in intracelularne edema Malpighian plast ima papilomatozo in hiperkeratoza in izrazite eksudativne komponente s eksocitoze in tvorbo številni microabscesses Mynro v kateri lahko coni masiven laminacija pohoten lestvice in skorjo. Salonų augalų kaupimasis taip pat padidina savo protoplazmos stabilumą koaguliuojant pagal aukštos temperatūros veikimą. Evoliucijos metu dėl ilgalaikio atitinkamų sąlygų veikimo susidarė tam tikrų augalų rūšių drėgmės ir atspalvio tolerancija, atsparumas karščiui, atsparumas šalčiui ir kitos ekologinės savybės. Atlaisvinantys augalai su uždarais Astiečiais, yra lengviau mirti nuo perkaitimo nei pakankamai vandens. Gyventojų, gyvenančių radioaktyviai užterštoms teritorijoms, psichologines reakcijas dėl spinduliuotės grėsmės. Kai kurie augalai skleidžia metodus su vaisiais ir sėklomis.

Vanduo ląstelėse galima atšaldyti žemiau užšalimo taško be nedelsiant ledo formavimo. Superkulso būsena yra nestabili ir dažniausiai trunka kelias valandas, tačiau leidžia augalams vežti užšalimą. Tokie yra kai kurie evergreens subtropiniai augalai - lavra, citrinų ir kt. Sunkiais šalčiais modeliuojami medžių ir krūmų organai, tačiau vis tiek išsaugokite gyvybingumą, nes kristalinio ledo ląstelės nėra suformuotos. Augalai yra paruošti užšalimo perdavimo palaipsniui perduodant išankstinį sukietėjimą po augimo procesų pabaigos.

Natūralaus imuniteto nuotraukos

Tokiu atveju ląstelių šalčio atsparumas didėja, nes susijęs vanduo yra sunkiau atidėti ledo kristalus, susidarančius ekstraląstelinėse erdvėse. Atšildymas viduryje, o ypač žiemos pabaigoje, greitai sumažės augalų atsparumas šalčiams. Po žiemos pabaigos, sukietėjimas prarandamas.

Pavasario šalnų, kurie atėjo staiga, gali pakenkti fotografavimui dėl ūglių augimo ir ypač gėlių net ir atsparesniuose šalčiuose. Kai kurie augalai reguliariai patiria gaisrų poveikį, kai temperatūra trumpai pakyla iki sustainers serga laipsnių. Gaisrai yra ypač dažnas Savannah, sausų tonų miškų ir krūmų krūmynai chaparral tipo.

Žalieji augintiniai — puikiai savijautai ir sveikatai Žalieji augintiniai — puikiai savijautai ir sveikatai Paskelbta Vazonai ar dėžės su augalais šviesiausias namų vietas puošia ne tik dabar, bet ir prosenelių jaunystės laikais ar dar ankščiau.

Ten jie skiria pireptinės sustainers serga augalų grupę. Savanos medžiuose ant storos plutos kamienų, įmirkyti ugniai atspariomis medžiagomis, patikimai apsaugant vidinius audinius. Pirofijos vaisiai ir sėklos turi storų, dažnai pirštines, kurios yra įveikiančios ugnį. Pasipriešinimo atsparumasaugalai Atsparumas keltas - augalų gebėjimas atlikti aukštos temperatūros veikimą, perkaitinimą. Tai yra genetiškai nustatytas ženklas. Trys augalų grupės yra izoliuotos karščiui atspariu. Karščiui atsparus - termofiliniai kraujavimo dumbliai ir karšto mineralinių šaltinių bakterijos, galinčios vežti temperatūrą iki ° C.

Termofilinių mikroorganizmų šilumos atsparumas nustatomas aukšto metabolizmo lygiu, padidėjusi RNR kiekį ląstelėse, citoplazmos baltymų stabilumui į šiluminę koaguliaciją. Rusvai - augalai dykumos ir sausos buveinės sukulentai, kai kurie kaktusai, Tolstanka šeimos atstovaiišlaikant šildymą saulės spinduliais iki ° C.

Sukulentų keltų atsparumą daugiausia lemia padidėjęs citoplazmos klampumas ir susieto vandens kiekis ląstelėse, sumažėjo metabolizmas. Nezurestayy - mezofitiniai ir vandens augalai. Atvirų erdvių mezofitai Perkeliami trumpalaikį temperatūrą ° C temperatūroje, tamsesnėse vietose - apie ° C, vandeniniai sustainers serga atlaikyti temperatūrą iki ° C.

Iš žemės ūkio labiausiai fermentacijos, šiluminiai augalai Pietų platumos sorgo, ryžių, medvilnės, Kressevina ir tt.

Panašūs produktai

Daugelis mezofitų toleruoja aukštą oro temperatūrą ir išvengia perkaitimo dėl intensyvaus transpiracijos, kuri sumažina lapo temperatūrą. Daugiau karščiui atsparių mezofitų išsiskiria didėjančiu citoplazmos klampumu ir didesniu šiluminio atsparių baltymų ir fermentų sintezės. Atsparumas pasisukimas sustainers serga priklauso nuo aukštos temperatūros galiojimo ir absoliučios vertės galiojimo trukmės.

Dauguma žemės ūkio jėgainių pradeda kenčia nuo didinimo temperatūros iki ° C. Šiems ir aukštesnei temperatūrai normalios gamyklos fiziologinės funkcijos yra slegiančios ir maždaug 50 ° C temperatūroje, atsiranda ląstelių koaguliacija ir ląstelių ląstelių. Viršijus optimalų temperatūros lygį lemia dalinį ar pasaulinį baltymų denatūravimą.

Tai sukelia baltymų lipidų plazmos kompleksų ir kitų ląstelių membranų sunaikinimą, sukelia ląstelės osmotinių savybių praradimą. Pagal didelę temperatūrą augalų ląstelėse veiksmo metu sukelia streso baltymų sustainers serga šilumos šoko baltymai. Sausų, ryškių buveinių augalai yra daugiau stelažo į šilumą nei paauglys. Atsparumo posūkiui daugiausia lemia augalų augimo ir plėtros etapas. Didžiausia žala aukštai temperatūrai sukelia augalų ankstyvosiose jų vystymosi etapuose, nes jaunas, aktyviai augantys audiniai yra mažiau stabilūs nei seni ir "poilsio".

Atsparumas šilumai įvairiuose augalų organuose yra nevienodas: mažiau atsparūs požeminiai organai, daugiau - ūgliai ir inkstai. Pirminiai nespecifiniai procesai, atsirandantys augalų ląstelėse pagal bet kurį stresorių veikimą, apima: sustainers serga. Membranų pralaidumo gerinimas, plazmalemmos membranos potencialo depolarizavimas. Kalcio jonų įrašas citoplazmuose iš ląstelių sienų ir lūkelinių skyrių vakuolė, endoplazminis tinklas, mitochondrija.

Citoplazmos pokytis rūgštinėje pusėje. Cytin Mikrofuliatorių surinkimo įjungimas, dėl to padidėja citoplazmos klampumas ir šviesos sklaida. Deguonies absorbcijos stiprinimas, pagreitintas ATP išlaidos, laisvųjų radikalių procesų kūrimas. Proline amino rūgščių turinio gerinimas, kuris gali sudaryti suvestinius suvestinius, vedančius į hidrofilinius koloidus ir prisidedant prie vandens laikymo ląstelėje.

Žalieji augintiniai – puikiai savijautai ir sveikatai

Proline gali prisijungti prie baltymų molekulių, apsaugant juos nuo denatūros. Streso baltymų sintezės aktyvinimas. Etileno ir absociacijos sintezės stiprinimas, padalijimo ir augimo slopinimas, ląstelių absorbcijos aktyvumas ir kiti fiziologiniai procesai, atliekami įprastomis sąlygomis. Genai yra įrengti koduojant baltymus ir parodė, kad stresas skatina daugelio genų skaičių. Tai leidžia jums spręsti, kurie genai yra atsakingi už stabilumą.

Stresas baltymai sintetinami augalų atsakas į įvairius efektus: anaerobiosis, padidėjusi ir sumažinta temperatūra, dehidratacija, aukštas druskos koncentraciją, sunkiųjų metalų, kenkėjų poveikį, taip pat su žaizda poveikio ir sustainers serga spindulių. Streso baltymai yra įvairūs ir sudaro didelės molekulinės masės ir mažos molekulinės masės baltymų grupes.

sustainers serga kas yra artrozė sąnarių šepečiai

Baltymai su tuo pačiu molekuliniu mastu atstovauja skirtingi polipeptidai. Taip yra dėl to, kad kiekviena baltymų grupė yra užkoduota ne vienu genu, bet uždarytų genų šeima.

Streso fazių charakteristikos. Reaguojant į stresą, pasikeičia psichinė būklėemocinė būsena, motoriniai veiksmai, autonominės reakcijos. Tokie pakeitimai pradedami vykdyti: 1 nervingai tiesiogiai stimuliuojant organus, kurie reaguoja į stimulą; 2 neuroendokrininė pagal simpatoadrenalinę sistemą. Padidėjusio atsparumo fazės.

Baigus baltymų sintezę, gali pasireikšti įvairūs pakeitimai, pavyzdžiui, grįžtamasis fosforilinimas. Apsauginis streso baltymų vaidmuo įmonėje patvirtina ląstelių mirties faktai su baltymų sintezės inhibitorių įvedimu streso laikotarpiu.

Kita vertus, geno struktūros pokyčiai, žalingi baltymų sintezei, lemia ląstelių stabilumą. Kaip keičiant veiksnį ar veiksnius, ląstelių gyvenimas yra įjungtas į streso programą. Tai vykdoma vienu metu daugeliu reguliavimo lygių.

Genų išraiška yra slopinama, kurio veikla yra būdinga ląstelių gyvenimui įprastomis sąlygomis, ir įjungiami streso atsako genai.

sustainers serga osteochondrozė rankų sąnariai

Stresų genų aktyvinimas priklauso nuo signalo ir atitinkamo signalo grandinės priėmimo. Abiotiniais streso veiksniai druskų perteklių, aukštesnė temperatūra, ir ttmatyt, aktyvinti plazminės membranos receptorius. Pradeda signalo grandinę, kuri per įvairius tarpinius produktus, pvz. Šie veiksniai branduolyje suaktyvina genus privalomus su konkrečiais projektuotojais. Perdavimas arba kryžminio pritaikymas yra pritaikymas, kuriame stabilumo plėtros, kad vienas veiksnys didina atsparumą kartu vykstančią.

Šviesos augalai. Gyventojai lauke augančių augalų: pievose, stepėse, viršutinių miško pakopas, ankstyvųjų augalų, daug kultūrinių augalų.

Negalima ištverti stiprios šviesos. Buveinė: mažesni tamsesni lygiai; Giliųjų vandens telkinių sluoksnių gyventojai. Visų pirma, tai yra augalai, augantys po miško baldakimu rūgštys, schemos. Pasižymi šiomis funkcijomis: tamsiai žalios lapai; kilnojami lapai; jis yra būdingas vadinamasis sudarymo mozaika tai yra, speciali vieta lapų, kurioje lapai sustainers serga makimally užtemdyti tarpusavyje. Užima tarpinę padėtį. Dažnai gerai vystosi normalaus apšvietimo sąlygomis, tačiau gali būti perduodamos sustainers serga apšviestos.

  • Natūralaus imuniteto nuotraukos
  • OE NR.
  • Sąnarių ir newralgiczny skausmas
  • Saulės šiltnamiai | Žalieji augintiniai – puikiai savijautai ir sveikatai

Pagal jų ženklus užima tarpinė pozicija. Šio skirtumo priežastys turėtų būti ieškoma, visų pirma, konkrečiose chlorofilo bruožuose, tada įvairiose rūšių architektonics " į fotografų struktūrą, vietą ir lapų formą. Pasiskirstydamas miško medžius pagal jų poreikį šviesoje, pasireiškė jų konkurse, kai jie auga kartu, ir, išlaisvindami labiausiai šviesiai mylintis į priekį, mes gauname apie kitas eilutes. Ta aplinkybė, yra nuostabus ir biologiškai svarbi, kad beveik visi medžiai jaunimo gali atlikti didesnį jautrūs nei daugiau brandaus amžiaus.

Toliau reikėtų pažymėti, kad gebėjimas vežti atspalvį yra tam tikra priklausomybė nuo dirvožemio derlingumo. Augalai padalina: 1. Nuleiskite valandų. Dienos ilgis - vidutinio sustainers serga, šiaurės platumos, 2. Trumpos dienos naktis yra lygi dienos - pusiaujo platumos, 3. Neutralus - klevo amerikiečių, kiaulpienės medicinos ir kt.

Fiziologiškai T. Būdingas palyginti mažas fotosintezės intensyvumas. Lapai T. Yra keletas anatomijos-morfologinių savybių: kolonėlės ir kempinės parenchimos yra silpnai diferencijuoti, ląstelės turi nedidelį chloroplastų skaičiųkurių paviršiaus vertė yra diapazone.

CM2 iki 1 cm2 lakštinio ploto. Keletas augalų po medžio stogo pavyzdžiui, pakloba, serga ir tt anksti pavasarį, prieš iš medienos pakopos lapų, fiziologiškai šviesos, ir vasarą, su graded pusiauyra šešėliai. Šešvarios augalai - augalai, augalai atspalvių, augančių daugiausia šešėlinių buveinių skirtingai nuo šviesiai susijusių augalų, helifitųbet taip pat gerai besivystančių ir atvirų vietovių su dideliu ar mažesniu skaičiaus tiesioginių saulės spindulių o ne Teelubil augalai, scooffitas.

Šešvos augalai yra laikomi augalų ekologija kaip tarpinė grupė tarp sustainers serga ir scyophytes; Jie apibrėžiami kaip papildomi helopai. Savybės morfologijos ir fiziologijos šešėlinių augalų Lapų mozaikos vieta prisideda prie geriausio išsklaidytos šviesos surinkimo.

Švarus lapai cukraus Sustainers serga augalai pasižymi santykinai mažu fotosintezės intensyvumu. Jų lapai dėl daugelio svarbių anatomijos morfologinių savybių skiriasi nuo heliopų lapų.

Į šešėlį auginamų augalų lape, kolonėlės ir kempinės parenchimos paprastai silpnai diferencijuoti; Padidėjusi tarpsektinės erdvės yra būdingos. Epidermis yra gana plonas, vieno sluoksnio, epidermio ląstelės gali turėti chloroplastus kuris niekada nerandamas helifitų. Odelė paprastai yra plona. Dulkės paprastai dedamos ant abiejų lapo pusių su neesminiu pagrindu galinėje pusėje šviesos dukteriniuose augaluose, kaip taisyklė, yra ne priekinėje pusėje, esančioje Ustian arba pirmiausia ant nugaros pusės.

Palyginti su helofitu šešėliai, lapų sustainers serga chloroplastai yra žymiai mažesni - vidutiniškai nuo 10 iki 40 vienam ląstelei; Bendras pločio chloroplastų paviršius šiek tiek viršija plotą kartus; o helopų pertekliui yra dešimt kartų. Kai kuriems šešiakampiams augalams, antocian susidarymas ląstelėse augimo ryškioje saulėje, kuri suteikia rausvą ar rusvų dažymą su lapais ir stiebais, nenutrūkstama natūraliomis buveinių sąlygomis.

Kitose augimo metu lapų gyvenimo būdas pažymėtas tiesioginiu saulės spinduliu. Šališkųjų augalų išvaizda taip pat skiriasi nuo šviesos. Šešliški augalai paprastai turi platesnį, plonesnius ir minkštus lapus, kad užfiksuotų daugiau išsklaidytų saulės spindulių. Forma jie paprastai yra plokščia ir sklandžiai o helophyt dažnai yra sulankstoma, lapų tuberkuliozė. Pasižymi horizontalia lapija heliofitų lapai dažnai yra sustainers serga į šviesą ir lapo sustainers serga.

Miško žolės paprastai yra pailgos, didelės, turi sustainers serga stiebo. Daugelis šešėlinių augalų turi didelį jų anatominės struktūros plastiškumą, priklausomai nuo apšvietimo visų pirma susijęs su lapų struktūra. Pavyzdžiui, buko, alyvos, ąžuolo lapai suformuoti šešėlyje, paprastai turi reikšmingus anatominius skirtumus nuo sustainers serga, kurie išaugo šviesios saulės šviesoje.

Kai šaknų ridikai, ropės ir aštrūs augalai petražolės, Melissa, mėtų yra kai kurie beprasmiški ridikai, ropės. Santykinai šešėliai eiliniai vienas iš nedaugelio šešėlių vaismedžių ; Shadowniki Kai kurie uogų krūmai serbentai, gervuogių, kai kurių gorge veislių ir žolinių augalų sodininkystė, Lingonberry.

Kai kurie šešėliai augalai yra vertingi pašarų augalai. Šiems tikslams auginami sėjimai taip pat naudojami kaip sidras. Suaugusieji augalai yra labiau beprotiški nei jauni. Yra keletas anatomijos-morfologinių ir fiziologinių savybių: santykinai storos lapai su maža ląstelių kolonėle ir kempiniais parenchimais ir daugybe stompų.

Lapų ląstelės turi nuo 50 iki smulkių chloroplastų, kurio paviršius yra dešimt kartų didesnis už lakšto paviršius. Palyginti su šešėliniais augalais lapų S. Jame yra daugiau chlorofilo vieneto paviršiaus ir mažiau - už vieneto masę lapo. Charakteristinis fiziologinis ženklas S. Augalai, kurie nesuteikia ilgalaikio atspalvio. Tai yra lauko buveinių vietos: stepių ir pievos žolę, uolų kerpės Alpių pievų augalai, pakrančių ir vandens su plūduriuojančius lapųanksti vaistinių augalų lapuočių miškuose.

Aikštė, Gladichia, Robinity Apgaulingi, Albia, beržas, maumedis, Kedras atlasas ir Libano, išgryninti, Laisvalaikio, sofa japonų, balta šilkmedžio, guoba pritūpęs Velvet Amūro, Riešutas Riešutas, tuopos Juoda ir balta, osin, ąžuolo Įprasta; Sustainers - Loch susiaurinti, amorph, Oleander ir tt reiklesni apie skrodimo, Aukso, balta, balta piesku formų sumedėjusių veislių ir krūmų šviesos.

Lengvaisiais augalais lapai paprastai yra mažesni nei šešėliai. Latch plokštė yra vertikaliai arba dideliame kampe į horizontalią plokštumą, kad tik slankiosios spinduliai gautų lapus per dieną. Tokia vieta lapų yra būdinga eukaliptų, mimoza, akacija, daugelis stepių žolės rūšių.

Lapo paviršius yra blizgus lauro, magnolijapadengtas su šviesos vaško grandinės kaktusai, pieno, tolstank arba tankiai plaukuotus, yra storio odelių. Vidinė lapo struktūra pasižymi savo savybėmis: Paryzesade Parenchyma yra gerai išvystyta ne tik viršuje, bet ir lapo apačioje, mezofilo ląstelės yra mažos, be didelių tarpiklių, mažų, daugybė dulkių. Šviesos mylintys augalai sustainers serga. Svardama didelio fotosintezės intensyvumo, sulėtinant augimo procesus, jautriai reaguoja į šviesos trūkumą.

  • Baikal em1 su psoriaze
  • Augalų prisitaikymo reakcijos ant aplinkos streso pritaikymo žemesnių augalų aplinkos sąlygoms Prisitaikymas yra bet kokio žymens, kuris prisideda prie rūšies išlikimo ir jo reprodukcijos plėtra.
  • Artritas iš sąnarių šepečių ranka gydymo metodų

Šviesos pokyčių paklausa su augalų amžiumi ir priklauso nuo išorinės aplinkos sąlygų. Tos pačios rūšies daugiau šešėliai jaunimui. Kai juda kultūros sumedėjusios veislės iš šiltų sritimis, šaltesnis poreikį savo šviesos padidėja, o tai taip pat turi įtakos augalo įrenginių. Dėl derlingos dirvožemio augalai gali išsivystyti su mažiau intensyviu apšvietimu, dėl prastos dirvožemio, kad padidėtų šviesos poreikis.

Tai apima, pavyzdžiui, daug miškai žolelių Jesle, Nicky ir tt. Pjaustant mišką, būkite šviesoje, jie nustato priespaudos požymius ir miršta. Didžiausias fotosintezės intensyvumas yra stebimas tokiuose augaluose su vidutiniu apšvietimu. Dėl to pastebima daugelio ląstelių funkcijų neorganizacija, mažinant įvairių fiziologinių procesų greitį.

sustainers serga uždegimas alkūnės kreiptis į

sustainers serga Taigi, esant 20 ° C temperatūrai, visos ląstelės patiria mitozinio skyriaus procesą, esant sustainers serga ° C temperatūrai, mitozė pastebima kiekvienoje septintoje ląstelėje, o temperatūros kilimas iki 42 ° C sumažina ląstelių dalių skaičių kartus vienas dalijantis ląstelių N susilpnėjęs.

Didžiausia temperatūra, organinių medžiagų suvartojimas kvėpavimui viršija jo sintezę, augalas yra prastas angliavandeniams, o tada pradeda badauti. Tai ypač smarkiai ryški augaluose, kuriuose yra vidutinio klimato kviečiai, bulvės, daug sodo kultūrų.

Fotosintezė yra jautresnė aukštos temperatūros veikimui nei kvėpavimas. Subjtimal augalai, augalas ir fotobassimuliacija yra sustainers serga, o tai yra dėl fermentų veiklos pažeidimo, kvėpavimo dujų padidėjimas, jo energijos vartojimo efektyvumo sumažėjimas, hidro polimerų stiprinimas, ypač apsinuodijimas su skilimo produktais amoniako ir kt. Šiomis sąlygomis šilumos atspariuose augaluose ekologiškų rūgščių turinys padidina amoniako perteklių.

Apsaugos nuo perkaitimo procesas gali būti sustiprintas galinga šaknų sistema. Dėl transpiracijos, augalų temperatūra kartais sumažinama ° C temperatūroje.

Atlaisvinantys augalai su uždarais Astiečiais, yra lengviau mirti nuo perkaitimo nei pakankamai vandens. Augalai sausa šiluma yra perduodama lengviau nei šlapias, kaip šilumos su dideliu drėgnumu, reguliavimas lapų temperatūros dėl transpiracijos yra ribotas. Temperatūros padidėjimas yra ypač pavojingas stipriam intrizavimui.

Siekiant sumažinti saulės spindulių augalų poveikio intensyvumą, lapai yra vertikaliai, lygiagrečiai jo spinduliams erectoid. Tokiu atveju chloroplastai aktyviai juda mezophyll lapo ląstelėse, tarsi paliekant perteklių. Augalai sukūrė morfologinių ir fiziologinių prietaisų sistemą, apsaugančią juos nuo karščio žalos: šviesos paviršiaus spalva atspindi intrizaciją; Lapų sulankstymas ir sukimas; Jungiamosios detalės arba svarstyklės, apsaugančios perkaitimo audinius; Ploni kamštienos audinio sluoksniai, apsaugantys florą ir Cambium; didesnis storio storio sluoksnio; Didelis angliavandenių ir mažų vandens kiekis citoplazmoje ir kitose lauko sąlygose yra ypač kenksmingos didelės temperatūros ir dehidratacijos poveikiui.

Su ilga ir giliai sėjama, ne tik fotosintezė yra priespaudos, bet ir kvėpavimas, kuris sukelia visų pagrindinių fiziologinių milt f 5 o1 gydymas sąnariams augalų pažeidimas.

Didžiausia žala aukštai temperatūrai sukelia augalus ankstyvosiose jų vystymosi etapuose, nes jauni, aktyviai augantys audiniai yra mažiau stabilūs nei seni ir "poilsio". Dėl šiluminio streso, augalai labai greitai reaguoja su indukciniu pritaikymu.

Generacinių įstaigų formavimo metu sumažinamas metinių ir buitinių augalų atsparumas šilumui. Kenksmingas padidėjusios temperatūros poveikis yra viena iš svarbiausių priežasčių, dėl kurių pradžioje sumažėja ankstyvo pavasario pajamingumas, kai vėluojama su jų sėjimu. Pavyzdžiui, kviečiai kūno etape didėjančiame kūgyje yra spikeletų diferencijavimas. Didelė dirvožemio ir oro temperatūra sukelia didėjančio kūgio pažeidimą, sustainers serga procesą ir sumažina IV-V etapų praėjimo laiką, todėl šuolių skaičius šuoliuose mažėja, taip pat numerį gėlių spikelet, o tai lemia pasėlių sumažėjimą.

Augalų plėtra, jų augimas ir kiti fiziologiniai procesai atliekami tam tikromis temperatūros sąlygomis. Šiuo atveju kiekvienas gamyklos tipas turi temperatūros minimumą, optimis ir didelius kiekvienam fiziologiniam procesui. Todėl šiluma yra svarbus aplinkos veiksnys, nustatantis atskiro augalo gyvenimą, augalų rūšių pasiskirstymą išilgai žemės paviršiaus, augalų tipų formavimas. Kiekvienam augalų tipui būtina atskirti dvi temperatūros ribas: minimalus ir sustainers serga, t.

Tokia temperatūra, pagal kurią augalų gyvavimo procesai yra sustabdyti, ir optimali temperatūra, palankiausia augalų aktyvumui. Dėl įvairių fiziologinių procesų fotosintezė, kvėpavimas, aukštis tos pačios rūšies gamykloje, šių ribų padėtis nėra vienoda. Tai skiriasi nuo fenologinių fazių medienos rūšių. Tokie uolos, kaip ir alksnis, drebulys, leschina, gluosniai, žydi žemesnėje temperatūroje, o iš pasirengimo augimas atsiranda gerokai vėliau esant aukštesnei temperatūrai.

Dėl visų gyvybiškai svarbių procesų augalų, tai yra būdinga, kad optimali temperatūra yra arčiau maksimalaus už juos nei minimalus.

Parašykite savo atsiliepimą!

Daugelio augalų, įskaitant medieną, sėklos laiku normaliai daigai reikalauja preliminarų poveikio žemai temperatūrai. Šiuo principu kai kurių medinių augalų sėklų stratifikacija yra pagrindu: pelenai, Linden, nešėjas, gudobelė. Taip pat greičiau įvyksta po žemos temperatūros veikimo, lapinių ir gėlių sustainers serga ištirpinami mediniais augalais. Augalų geriau toleruoja aukštesnę temperatūrą, jei jose yra mažai vandens ypač sėklų ir augalų sėklų arba jei jie yra poilsio dykumos augalai.

Apsauga nuo augalų Perkaitimo yra transpiracija, kuri žymiai sumažina augalo kūno temperatūrą. Salonų augalų kaupimasis taip pat padidina savo protoplazmos stabilumą koaguliuojant pagal aukštos temperatūros veikimą. Tai ypač dažna augalų dykumose Saksaul, Salonka. Fotografuoja ir metiniai medienos augalų sodinukai yra aukšta sustainers serga, išskyrus džiovinimą, kartais sukelia šaknų kaklelį.

Minimali temperatūra turi didesnę amplitudę įvairioms augalų rūšims. Augalų mirties priežastis iš šalčio yra daugiausia vandens ląstelių praradimas. Ledo kristalai, susidarę tarpiklininkai iš ląstelių, išsklaidydami juos ir juos sunaikinti. Todėl augalai ir jų dalys, kurių sudėtyje yra mažo vandens, geriau toleruoja žemą temperatūrą pvz.

Daugeliu atvejų augalas yra žalingas ne žemos temperatūros, kuri veda į užšalimą ir greitą atšildymą ar pakaitinį atšildymą su užšalimu. Tačiau kai kurie augalai, tokie kaip sphagnum samanos, nors juose yra daug vandens, gali greitai užšaldyti ir nesveikuoti be žalos gyventi. Valo orą ir mažina CO2 kiekį Amerikos nacionalinė aeronautikos ir kosmoso erdvės tyrimo valdyba NASA ieškodama būdų, kaip pagerinti gyvenimo sąlygas astronautams, įrodė, jog kambariniai augalai veiksmingai valo uždarų patalpų orą, naikindami kenksmingas chemines medžiagas formaldehidą, benzeną, trichloretileną ir kt.

Augalai išskiria fitolakiąsias medžiagas, kurios deguonies molekulę verčia į deguonies joną, teigia veikiantį mūsų sveikatą. Būtent dėl šios savybės sanatorijos dažniausiai statomos pušynuose bei jose apstu dėžių su augalais, padedančių sveikti be vaistų. OE NR. Vienerių metų Garantija 2. Prašome įsitikinkite, kad jūsų originalus numeris yra toks pat kaip oem numerius, kad mūsų produktas nuorodą. Prašome įsitikinti, kad jūsų automobilio tipo yra sustainers serga pati, tipo, kad mūsų produktas nuorodą.

Prašome patikrinti, ar mūsų produkto nuotraukos nuorodą, ar tai tas pats kaip savo senas dalis.