Reumatologas siauliai

Registracijos metu pacientui nurodoma priėmimo pas specialistą diena, valanda, gydytojo pavardė ir kabineto numeris. Viešoji įstaiga Antakalnio poliklinika. Berianidzė-Mikėnienė Nino 3 7 Gydytojas Reumatologas. Dalyvavimas nacionalinėse bei tarptautinėse mokslinėse praktinėse konferencijose, seminaruose.

Visada malonu apsilankyti. Didžiausios sėkmės Jam. Sigutė Bitienė Gabrielė Okleiterytė Burnos higienistė Labai maloni, kruopščiai ir atsakingai dirba, nesijautė jokio nemalonaus jausmo, esu labai patenkinta ir apsilankysiu dar ne vieną kartą.

reumatologas siauliai ar sąnariai skauda ureaplasma

Danielė Venckienė Vestina Baltramėnaitė Gydytoja odontologė Nuostabiai gera ir atidi ir miela ir kantri ir supratinga ir Klinikinę patirtį kaupė Lietuvoje, Šiaulių respublikinėje ligoninėje, reabilitacijos skyriuje, dirbdamas su pacientais, sergančiais atramos ir judamojo aparato bei nervų sistemos ligomis.

Dvejus metus taip pat dirbo masažo dalyko dėstytoju Lietuvoje, Šiaulių valstybinėje kolegijoje. Jeigu Jūsų vaikai dažnai serga kvėpavimo takų ligomis, gydytoja pediatrė gali atlikti specialius testus alergijoms nustatyti ir funkcinius kvėpavimo mėginius, padedančius diagnozuoti bronchinę reumatologas siauliai ir kitas kvėpavimo sistemos ligas.

reumatologas siauliai žydų sąnarių gydymas

Gydytojos darbo patirtį sukaupė ilgus metus dirbdama universitetinių Kauno Medicinos universiteto klinikų akušerijos ir ginekologijos skyriuose, stažuočių Danijoje, Švedijoje, Šveicarijoje ir Portugalijoje metu. Specialaus domėjimosi sritys: rizikingi nėštumai, gresiantis abortas ir jo prevencija, vaisiaus įgimtų ligų diagnostika, vaisiaus raidos sekimas 2D-3D-4D ultragarso tyrimais.

reumatologas siauliai intervertebrinė osteochondrozė ir spondiloartroze

Ankstyvo nėštumo problemos. Turi ginekologinių ligų diagnostikos ir gydymo patirtį.

reumatologas siauliai poveikis osteochondrozės sąnarių

Jei konsultacijos metu paaiškėja, kad Jūsų ligai pagydyti reikalinga operacija, galime organizuoti planinines operacijas, kurias Dr. Mickevičius atliks moderniose privačiose arba valstybinėse klinikose Lietuvoje, Kaune. Konsultacijų skyriuje konsultuoja šie ligoninės skyrių gydytojai specialistai: gastroenterologai, pulmonologai, reumatologai, hematologai, endokrinologai, neurologai, otorinolaringologai, anesteziologas-reanimatologas, urologai, infektologai, oftalmologai, neurochirurgai, nefrologai, fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojai.

reumatologas siauliai liaudies receptus su skausmus sąnariuose

Echoskopijų skyriuje dirba gydytojai echoskopuotojai. Radiologijos skyriuje dirba gydytojai radiologai.

Endoskopijų skyriuje dirba gydytojai endoskopuotojai. Širdies ir kraujagyslių centre dirba gydytojai kardiologai.

reumatologas siauliai skausmas alkūnės sąnario gydymo namuose