Diskomfortas krutineje

Skausmas krūtinės priekinėje dalyje, skausmas jaučiamas ties krūtinkauliu. Dėl raumeninių grandinių sąsajos gali kelti skausmą į aplinkines struktūras. Gali būti panašus į širdies skausmus.

Autorius: Mantas Norkūnas Tai yra klinikinė diagnozė, kuri įvardija, kad pacientas jaučia skausmą krūtininėje stuburo dalyje.

Skausmas gali būti skirtingose vietose ir įvairaus pobūdžio.

Krūtinės skausmas (specialistams)

Torokalgijai priskiriami šie simptomai: maudimas širdies plote, tai dažnai maišomas su širdies skausmu. Skausmas krūtinės priekinėje dalyje, skausmas jaučiamas ties krūtinkauliu.

Kartais skausmas jaučiamas per šonkaulių lanką. Dažnais atvejais diskomfortas krutineje sukelia nuolatinį maudimą ar skausmą tarp menčių.

Skausmas gali būti aštrus trumpalaikis, maudžiantis, nuolatos varginantis, atsirandantis tik judesių metu. Skausmo priežastys: Funkcinis krūtininės stuburo dalies sutrikimas sukeliantis skausminę simptomatiką glaudžiai susijęs su keliomis kaulinėmis struktūromis, vidaus organais ir žalingais išoriniais veiksniais.

gydymas sąnarių malysheva programa

Diafragma: Tai vienas svarbiausiu kvėpavime dalyvaujančių raumenų žmogaus kūne, tiesiogiai susijęs su krūtininės stuburo dalies fiziologiją, slėgiu ir t. Šio raumens darbo sutrikimas sukelia aplinkinių raumenų spazmus, šonkaulių lanko ir slankstelių mobilumo sutrikimus, raiščių įtampas bei vidaus organų veiklos sutrikimus. Šonkauliai ir tarpšonkauliniai raumenys: Neretai testavimo metu randami šonkaulio lankų pasislinkimai skausmo diskomfortas krutineje, kurie sukelia tarpšonkaulinių raumenų sutrupėjimus bei įtampas.

Todėl gali skausmas sąnariuose rankas tarpšonkaulinio nervo dirginimas ir sukelti skausmą plintanti šonkaulių lanku.

dami sąnarių ligos

Taip pat tai gali sutrikdyti plaučių, perikardo bei kitų krūtininės stuburo dalies vidaus diskomfortas krutineje veiklą. Krūtininės stuburo dalies slankstelių hipomobilumas judesio sumažėjimas : Stuburo slankstelių hipomobilumas sumažėjęs mobilumas ir hipermobilumas padidėjęs mobilumas yra kompensaciniai mechanizmai.

riešo skausmas skausmas

Esant slankstelių hipomobilumui greta šių slankstelių esantys slanksteliai prisitaiko ir tampa hipermobilūs, kad žmogus neprarastų gebėjimo judėti. Aplink hipermobilius slankstelius esančiose raumenyse vyksta hipotoniniai procesai raumuo silpstasegmentuose vyksta uždegiminiai procesai žalojantys raumenis, raiščius, slankstelių sąnarines kapsules, nervų šakneles ir diskomfortas krutineje diskus.

Skausmas krūtinėje viduryje: spaudimo, nuobodu, skausmas, dūrio diskomfortas

Todėl atsiranda Torokalgija, krūtininės stuburo dalies skausmas. Tarpslankstelinio disko išvaržos: Nors atvejų kada krūtininėje stuburo dalyje susiformuoja tarpslankstelinio disko išvarža yra maža, o kad tai keltų skausmus — dar mažiau, tačiau reikia paminėti ir šį sutrikimą.

Tai diskomfortas krutineje, kai labai ilgą laiko tarpą yra padidinta netaisyklinga kompresija tarpslankteliniui diskui. Rezultate diskas deformuojasi ir atsiranda tarpslankstelinio disko išvarža, kuri atsirėmus į aplinkinius audinius raiščius, nervą, raumenį gali kelti Torokalinės kilmės skausmus.

9 simptomai – gripas ar peršalimas?

Traumos: Nukritimai, sumušimai, sutrenkimai ar patempimai krūtininėje dalyje gali išprovokuoti slankstelių hipomobilumą sumažėjęs mobilumas ir hipermobilumą padidėjęs mobilumas. Gijimo metu organizmas stengiasi kiek įmanoma sumažinti judesį traumuotoje vietoje, deja, būtent dėl to sumažėja ir judesys slanksteliuose bei šonkauliuose.

arthro arthrites peties sustav

Jei periodas ilgesnis dažniausiai susiformuoja hipomobilumas, o aplink hipermobilumas. Tai gali susiformuoti Torokalgija ir jai būdingus skausmus.

Nerimas ir kognityvinė-elgesio terapija (KET)

Trigeriniai taškai: Tai raumens skaidulų lokalus spazmas, kuris trikdo raumens veiklą, kraujotaką ir funkciją. Dėl ko, raumuo gali kelti skausmą, maudimą, nuolatinės įtampos pojūtį.

gydymas nuo arthrogen dviratį

Dėl raumeninių grandinių sąsajos gali kelti skausmą į aplinkines struktūras. Sutrumpėja krūtinės, mentės keliantysis ir viršutinis trapecinis raumuo, išilgėja ir nusilpsta tarpmentiniai, dantytasis ir kaklo lenkiamieji raumenys. Tai stebint iš šono susirado X forma, todėl tai pavadinta viršutinių kryžminiu sindromu ang.

Šaltasis sezonas - peršalimo ir gripo pavojai

Upper cross syndrom. Ši padėtis didina tiek kaklo, tiek krūtininės stuburo dalies apkrovą ir kompresiją, kas gali suformuoti trigerinius taškus, šonkaulių lanko rotacijas, tarpslankstelinio disko išvaržas ir diafragmos veiklos sutrikimus. Apsilankykite Osteomedikos kineziterapijos klinikojekurioje specialistai Jums pritaikys individualų gydymą, padėsiantį atkurti pažeistos diskomfortas krutineje stuburo dalies funkcijas ir biomechaniką padėsiančią atsikratyti kamuojamo skausmo.