Artritas pėdų, Prisijunkite Prie Mūsų Naujienlaiškį

Opos gali užsikrėsti ir sukelti tolesnį pėdų skausmą bei žalą. Įvairaus amžiaus praeivių buvo teiraujamasi, ar jie žino, kas yra reumatoidinis artritas. Dažniausiai pakenkiami plaštakų ir pėdų sąnariai, bet taip pat gali apimti ir didesnius sąnarius: klubus, kelius ir alkūnes. Jungtinėse Valstijose nuo žvynelinės kenčia 7,5 mln. Masažuok pirštus iš priekio, galo ir šonų.

artritas pėdų

Spaudos centras Reumatoidinis artritas — prasideda sąnarių skausmu, bet vėliau gali pasodinti į neįgaliojo vežimėlį Sąnarių skausmai daugeliui asocijuojasi su senatve ar oro pasikeitimais.

Tačiau mažai kam žinoma, jog kai kurios sąnarių ligos gali pasireikšti ne tik vyresnio, artritas pėdų ir jauno amžiaus žmonėms ar net vaikams.

artritas pėdų

Sąnarių ligos gali pažeisti ir kitus gyvybiškai svarbius žmogaus vidaus organus ir net pasodinti sergantįjį į neįgaliojo vežimėlį. Artritas pėdų — kovos su artritu mėnuo, todėl Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų Reumatologijos centro vadovė prof.

artritas pėdų

Irena Butrimienė dalinasi informacija apie vieną iš agresyviausių sąnarių susirgimų — reumatoidinį artritą. Tačiau, iš tikrųjų, artritu yra vadinamas sąnario uždegimas, kuris pasireiškia daug rečiau nei įprastinis sąnario skausmas. Viena grėsmingiausių autoimuninių artrito formų yra reumatoidinis artritas, kuris nėra labai dažnas, tačiau žmogus nuo šios ligos gali labai stipriai nukentėti.

Sergant šia liga pažeidžiami ne tik sąnariai, bet gali būti pažeidžiamos ir sausgyslės, širdis, akys, neretai ir plaučiai. Dėl pačios ligos arba dėl jos gydymo komplikacijų gali nukentėti inkstai ir pan. Reumatoidinį artritą aptikti ir anksti diagnozuoti dažnai būna sunku, todėl vertėtų susirūpinti, jei pastebite tam tikrus, šiai ligai būdingus ženklus.

artritas pėdų

Jis pasireiškia skausmu, rytiniu sustingimu, kuris, skirtingai nuo kitų ligų, tęsiasi labai ilgai — dvi ir daugiau valandų. Taip pat šios ligos metu sąnariai sutinsta, padidėja jų apimtis ir dėl to dar kartais būna sunkiau juos lankstyti.

artritas pėdų

Kartais, kai liga paūmėja, žmonės negali išlaikyti net puodelio. O tai yra šiuolaikinės medicinos pagrindinis tikslas.

artritas pėdų

Įvairaus amžiaus praeivių buvo teiraujamasi, ar jie žino, kas yra reumatoidinis artritas. Mintimis pasidalinę žmonės sutiko užsidėti plaštakos judėsius varžančią pirštinę ir įvardinti su kokiais sunkumais jie susidurtų, kaip jie jaustųsi, jeigu liga apribotų plaštakų judesius. Daugiau informacijos apie artritą adresu www.

Pasikeitus pėdos formai, vaikščiojant slėgis gali pasiskirstyti netolygiai.

Už pranešimų turinį atsako juos paskelbę asmenys bei jų atstovaujamos organizacijos.